Tellimisjuhend ja transport

     

TRANSPORT

  • Valides tellimisel "Soovin Oriensi transporti", tuleb sisestada aadress, kuhu kaubad toimetatakse.
  • Transpordi hind on kokkuleppel ja sõltub kauba kogusest, suurusest ja raskusest. Transpordi hind sisaldab kauba toomist maja esimesele korrusele. Maja sisene transport kokkuleppel autojuhiga kohapeal.
  • Väikesaadetiste puhul on postikulu alates 7.90 EUR, sõltuvalt kauba suurusest. Täpne postikulu selgub tellimuse täitmisel. 
  • Kauba toob Teile kohale Oriensi auto, Itella Logistics või DPD transport. Orienteeruv tarneaeg on 4-7 nädalat, eritellimustel sõltuvalt hooajast võib olla vahel ka pikem. Täpne tarneaeg lepitakse kokku telefoni või emaili teel.

 

TELLIMINE

1.Vali tootekataloogist sobiv toode, lisa toode ostukorvi, klikkides nupule Lisa ostukorvi. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta toodet ostma. Ostukorvi võib lisada niipalju tooteid kui soovite.

Ostukorvis olevaid tooteid saab vaadata ja tellida klikkides paremal olevale Ostukorv'ile, siis suunatakse Teid teie ostukorvi leheküljele, kust saate juba edasiseid valikuid teha. Klikkides ostukorvis nupule Telli veel, suunatakse meie tootekataloogi tagasi, sealt saate uuesti tooteid valida, vaadata ja osta.

2. Tellimuse vormistamiseks kliki nupule Vormista tellimus ja sisesta kõik vajalikud andmed, kindlasti ka e-posti aadress kuhu saadame ettemaksu arve.

3. Kui soovid meie transporti,  lisa väljale Soovin Oriensi transporti aadressil, aadress, kuhu tooteid soovite. Tooted toob koduukseni kas Oriens, DPD või Itella Logistics transport.

Eelneval kokkuleppel saab ka ise lattu järele minna:        Tallinna ladu                                      Tartu ladu

    Punane tn. 42, lao ukse nr 8,                 Tähe 135 G           

    E, K, N, R 14.00 – 18.00                          E ja R 9.30 – 17:30
    T, L, P suletud                                         T, K, N 9:30 - 17:00
                                                                    L, P suletud

4. Peale ostu vormistamist saadame Teile ettemaksu arve kuni 50% ulatuses kauba maksumusest. Tellimuse täitmisele võtmise eelduseks on ettemaksu tasumine.

Ettemaksu arvet saab tasuda meie salongides kohapeal sularahas, pangakaardiga või pangaülekandega. Kui Te soovite tellimuse eest tasuda Oriensi järelmaksuga, tuleb tellimuse vormistamiseks võtta ühendust meie salongidega e-posti või telefoni teel. Kaup väljastatake kui kogu arve on tasutud.

 

ANDMEKAITSE JA KLIENDI PRIVAATSUS

Kõik klientide ja külastajate poolt edastatavad andmed jäävad konfidentsiaalseks informatsiooniks, mida ei edastata kolmandatele isikutele. 

 

ÜLDTINGIMUSED

  • Kui e-poest ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100% raha tagasi (v.a. transpordi lisamaks). Selle aja jooksul saate rahulikult kodus õige valguse käes vaadata, kas toode Teile sobib, kas värvitoon on sobilik.
  • Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija erisoove või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.
  • Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis.
  • Tammepuit on looduslik ja naturaalne materjal, mille iga toode on isikupäraselt erinev ja kordumatu, tulenevalt tammepuidu looduslikult kaunist puidumustrist. Puidusüü ja - mustri iseärasused ning erinevused muudavad iga toote unikaalseks ja isikupäraseks. Seetõttu puidumustri erinevused (tumedam, heledam puit; rustikaalsel tammel oksakohad; puidusüü erinevused) ei kuulu ümbervahetamisele.
  • Toodetele kehtib vastavalt EV seadusandlusele 2 aastane pretensioonide esitamise aeg tootmisdefektide ilmnemisel (VÕS paragrahv  218, lg 2).
  • Oriens jätab endale õiguse eritellimustööde hinnamuutusteks. Hinnapakkumine on esialgne, täpne hind kinnitatakse kliendile koos joonisega. Kliendil on õigus loobuda tellimusest, kui hinnamuutus ei ole sobilik. Eritellimusmööbli joonise kinnitamise ja ettemaksu arve tasumise järgselt, kaasneb tellimuse tühistamisel hüvitis 50% ulatuses kogu eritellimusmööbli maksumusest.

Tule meile külla

Tallinna salong
  
Lootsi 3A, Tallinn
E-R 10.00 - 19.00
L-P 10.00 - 16.00
Tel +372 683 5345
info@oriens.ee
Alates 03.06 seoses tee remondiga,
VAATA KAARTI, kuidas meile tulla!

Tasuta PARKIMINE maja ees!

    

Tartu salong
 

Sisustus E Kaubamaja
Tehase 16, Tartu
E-R 10.00 - 19.00
L 10.00 - 16.00
Tel +372 660 8002
tartu@oriens.ee


 

Oriens sisustussalong