Allahindlus!

Kummut Nature 189×83

1,559.00

Moodne kummut Nature on valmistatud kvaliteetsest rustikaalsest tammepuidust. Kummutil on 2 sahtlit, 3 puidust ust ning 1 klaasist uks. Metall jalgadega toodete puhul saab valida uksel musta klaasi (lisatasu eest) ja läbipaistva klaasi vahel. Klaasukse poolsust pole võimalik valida. Puidust sokliga toote puhul on valikus ainult läbipaistev klaas. Kapile on võimalik lisatasu eest valida ka LED-valgustust ning efektset tagaseina. Tammepuidust valmistatud kummut on ajatu ja pilkupüüdev ning sobib hästi nii elutuppa kui ka kodukontorisse. Tammepuit toob tuppa soojust ja hubasust ning muudab ruumi elavaks.

Tootele on võimalik valida musta ning hõbedat värvi metallist käepidemeid, mille juurde saab lisada ka vastavat värvi kõrged metallist jalad, mis võimaldavad ligipääsu robottolmuimejale. Metallist jalgade kõrgus on 18 cm. Standardtoode seisab puidust soklil. Metallist jalad on lisatasu eest.

NB! Hind kehtib ilma lisadeta standardtootele puidust sokliga.

Mõõdud:
Kummuti mõõt: sügavus 40 x laius 189 x kõrgus 83 cm (puidust sokliga toote puhul)

Viimistlus:
Kummut on valmistatud kvaliteetsest rustikaalsest tammepuidust. Õliviimistlus toob esile puidu kauni süümustri ja muudab puidu vastupidavamaks.

Võimalik tellida ka naturaalse matt laki viimistlusega (hinnalisa 4%)

Küsi täpsemalt meie toodete kohta Tallinna sisustussalongist.

Tule ja telli salongist!

Küsi lisainfot toote kohta täpsemalt!

Kaal 60 kg