Sale!
Kuumakse al. 48.04 / 60 kuud

Vitriinkapp Nature 106×200

1,466.00

Moodne ja trendikas vitriinkapp Nature on valmistatud kvaliteetsest rustikaalsest tammepuidust. Kapil on 1 sahtel, 3 puidust ust ning 1 klaasist uks paremal või vasakul pool (poolsust on võimalik valida). Metall jalgadega toodete puhul saab valida uksel musta klaasi (lisatasu eest) ja läbipaistva klaasi vahel. Puidust sokliga toote puhul on valikus ainult läbipaistev klaas. Kapile on võimalik lisatasu eest valida ka LED-valgustust ning efektset tagaseina. Tammepuidust valmistatud vitriinkapp on ajatu ja pilkupüüdev ning sobib hästi elutuppa kui ka kodukontorisse. Tammepuit toob tuppa soojust ja hubasust ning muudab ruumi elavaks. Kombineeri ka teiste Nature sarja toodetega!

Tootele on võimalik valida musta ning hõbedat värvi metallist käepidemeid, mille juurde saab lisada ka vastavat värvi kõrged metallist jalad, mis võimaldavad ligipääsu robottolmuimejale. Metallist jalgade kõrgus on 18 cm. Standardtoode seisab puidust soklil. Metallist jalad on lisatasu eest.

NB! Lõpumüük! Hind kehtib Tallinna salongi näidisele !

Mõõdud:
Vitriinkapi mõõt: sügavus 40 x laius 106 x kõrgus 200 cm (puidust sokliga toote puhul)

Viimistlus:
Toode on valmistatud kvaliteetsest rustikaalsest tammepuidust. Viimistlusena on võimalik valida naturaalset õliviimstlust ning naturaalset matt lakki (hinnalisa 4%), mis toob esile puidu kauni süümustri ja muudab puidu vastupidavamaks.

 

Küsi täpsemalt meie toodete kohta Tallinna sisustussalongist.

Tule ja telli salongist!

Küsi lisainfot toote kohta täpsemalt!

Kaal 60 kg