Allahindlus!

Vitriinkapp Nature 43×200

719.00

Moodne ja trendikas vitriinkapp Nature on valmistatud kvaliteetsest rustikaalsest tammepuidust. Kapil on 1 klaasuks ning 1 puidust uks, mis avanevad kas paremale või vasakule poole (poolsust on võimalik valida). Ukseklaasi saab valida musta (lisatasu eest) ning läbipaistva vahel. Kapile on võimalik lisatasu eest valida ka LED-valgustust ning efektset tagaseina. Tammepuidust valmistatud vitriinkapp on ajatu ja pilkupüüdev! Tammepuit toob tuppa soojust ja hubasust ning muudab ruumi elavaks. Kombineeri ka teiste Nature sarja toodetega!

Tootele on võimalik valida musta ning hõbedat värvi metallist käepidemeid, mille juurde saab lisada ka vastavat värvi kõrged metallist jalad, mis võimaldavad ligipääsu robottolmuimejale. Metallist jalgade kõrgus on 18 cm. Standardtoode seisab puidust soklil. Metallist jalad on lisatasu eest.

NB! Hind kehtib ilma lisadeta standardtootele puidust sokliga.

Mõõdud:
Vitriinkapi mõõt: sügavus 40 x laius 43 x kõrgus 200 cm (puidust sokliga toote puhul)

Viimistlus:
Toode on valmistatud kvaliteetsest rustikaalsest tammepuidust. Viimistlusena on võimalik valida naturaalset õliviimstlust ning naturaalset matt lakki (hinnalisa 4%), mis toob esile puidu kauni süümustri ja muudab puidu vastupidavamaks.

 

Küsi täpsemalt meie toodete kohta Tallinna sisustussalongist.

Tule ja telli salongist!

Küsi lisainfot toote kohta täpsemalt!

Kaal 60 kg