Allahindlus!

Baaritool Tommy

149.00

Tommy on eemaldatavate katetega, nii vormilt kui ka kaalult kerge tammepuidust raamil valmistatud tool. Eemaldatavate toolikatega tool on praktiline valik. Nutikas on toolile varuda mitu komplekti erineva kanga- või nahatooniga lisakatteid, mille abil kiirelt ja mugavalt interjöörile uus ilme anda. Kangavalikuga saate tutvuda meie salongis Tallinnas.

Toode tarnitakse kokkupandult.

Mõõdud:
Tooli kõrgus maapinnast on 100cm.
Tooli laius on 39,5cm.
Tooli istme kõrgus maapinnast on 67cm.

Viimistlus:
Baaritool on valmistatud kvaliteetsest Euroopa tammepuidust ja viimistletud naturaalse Rootsi puiduõliga. Õliviimistlus toob esile puidu kauni süümustri ja muudab puidu vastupidavamaks.

Eriviimistlus:
Lisaks naturaalse õli viimistlusele pakume erinevaid õlitoone.

Eriviimistluse hinnalisa:
blond õli +2%, valge õli +5%

Tutvu meie eriviimistluste ja kangastega SIIT

Tule ja tutvu meie toodetega Tallinna sisustussalongis.

BAARITOOLI TOMMY SAAB SALONGIDEST TELLIDA KA BLONDI JA VALGE ÕLI VIIMISTLUSEGA! TULE VALI TOOLIKATE ENDALE ROHKEM KUI 100 DISAINKANGA SEAST!

TEE VALIK ENNE OSTUKORVI LISAMIST:

Küsi hinnapakkumist (suurem kogus, eritellimusel tehtud toolikatted)!

Kaal 22 kg
Kangas

Baaritool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Dazza 13, Baaritool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Karl hall, Baaritool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Karl helehall, Baaritool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Karl pruun, Baaritool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Sigma 08, Baaritool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Sigma 09

Sulle võib meeldida ka…