Sale!
Kuumakse al. 52.20 / 60 kuud

Söögilaud Nature TALLINNA SALONGI NÄIDIS

1,590.00

Eripakkumine Tallinna salongi näidisele! Välja toodud soodushind kehtib vaid Tallinna salongi näidisele!
Salongi näidise mõõdud on 200x90cm + 50cm. Lauaplaat ja üks pikendus (hinnas) on valmistatud ilma oksakohtadeta tammepuidust ning viimistletud  blondi õliga. Lauaplaadi servad on faasiga. Lauajalgade vahe on 154cm.

Kui klassikaline söögilaud on Sinu jaoks liiga tavaline valik ja Sa ihkad midagi täiesti teistsugust, siis Nature on just Sulle. Nature lauas saavad kokku ürgne loodusliku servaga puit lauaplaadi näol ja kirgas massiivne akrüülklaas, millest on valmistatud lauajalad. Akrüülklaasist lauajalad kannavad uhkelt massiivset looduslikku plaati, et see saaks kogu oma ilus esile tõusta. Tammepuidu kaunis ja kordumatu süümuster ja looklev, viimistlemata serv on looduse loodud kaunis looming, mille ürgne ilu võiks olla sinu kodu uhkus. Tammepuidust söögilaud on õige hoolduse korral, aastakümneid kestev ja edasi pärandatav perereliikvia, mis võiks rännata põlvkonnalt põlvkonnale, kandes endaga kaasas häid ühiseid mälestusi minevikust.

Toode on valmistatud täispuidust – tammepuidust.

Söögilaud on valmistatud täispuidust, pikast ja hinnalisest puidulipist, mis lisab tootele kvaliteeti ja välimusele hinnalisust. Tootel ei ole kasutatud sõrmjätk ehk lühikesi puidulippe.

Vaata lisaks siit: https://oriens.ee/meie-viimistlused/

Mõõdud:
Laua mõõt pikkus 200 x laius 90 x kõrgus 75 cm.

Viimistlus:
Laud on valmistatud kvaliteetsest Euroopa tammepuidust ja viimistletud naturaalse Rootsi puiduõliga. Õliviimistlus toob esile puidu kauni süümustri ja muudab puidu vastupidavamaks.

Tule ja tutvu meie toodetega Tallinna sisustussalongis.

Tule ja telli salongist!

Küsi pakkumist eritellimusel Sinule valmistatavale tootele (lisa palun mõõdud, viimistlus ja kogus)!

Sulle võib meeldida ka…