Sale!
Kuumakse al. 65.31 / 60 kuud

Söögilaud Wild TALLINNA SALONGI NÄIDIS

1,990.00

Eripakkumine Tallinna salongi näidisele! Välja toodud soodushind kehtib vaid Tallinna salongi näidisele!
Salongi näidise mõõdud on 300x110cm. Lauaplaat on viimistletud naturaalse õliga ning oksakohtadel on kasutatud musta täidet. Lauaplaadi servad on looduslikud. Jalgadeks on 4x10cm harjatud terasest jalad. Laua jalad paiknevad laua otsast 55cm kaugusel, võimaldades ka laua otsas mugavalt istuda. 

Söögilauas WILD saavad kokku ürgne loodus ja meie kogenud puidumeistrite kvaliteetne kätetöö. Pikaajalise tootmisprotsessi käigus spetsiaalselt töödeldud ja kuivatatud puit, mida on lauaplaadis kasutatud, peab õige hoolduse korral vastu aastakümneid. Viimse detailini läbi mõeldud funktsionaalsust, kestvust ja soojust edasi andev täispuidust söögilaud on iga kodu süda, laua ääres veedetud ühiseid emotsioone salvestav ja neid ajast aega edasi kandev hindamatu perereliikvia. Puidupind voolab sametisena sinu sõrmede all ja puidu süümuster jutustab sulle ammustest aegadest oma loo. Oska seda lugeda ja tunnetada.

WILD lauaplaadi tehnoloogias on kasutatud 10-15 cm laiuseid tammepuidust plankusid, mis on omavahel ühendatud. Lauaplaadi naturaalsust rõhutavad põhjamaiselt selge joonega lauajalad, mida saab antud lauaplaadi juurde valida seitsme erineva mudeli ja viimistluse seast. Pane ise kokku kombinatsioon, mis muudaks sinu interjööri täiuslikuks. Valikus on erineva kujuga metallist jalad: harjatud teras, mustaks toonitud metall ja lakitud must metall. Valikus ka puidust ja akrüülklaasist jalad. Tule tutvu salongis kõikide valikuvõimalustega.

Wild söögilaud on ehe ja naturaalne, mistõttu on looduse poolt määratud söögilaua kurvilisus ja oksakohtade paljusus või vähesus. Iga söögilaud on kordumatu ja unikaalne mistõttu oksakohtade määra, puidu tonaalsust tellides ette määrata ei saa.

Toode on valmistatud täispuidust – tammepuidust.

Söögilaud on valmistatud täispuidust, pikast ja hinnalisest puidulipist, mis lisab tootele kvaliteeti ja välimusele hinnalisust. Tootel ei ole kasutatud sõrmjätk ehk lühikesi puidulippe.

Vaata lisaks siit: https://oriens.ee/meie-viimistlused/

Wild laua juurde pakume ka sobiva disainiga diivanilauda ja pinki.

 

Viimistlus:
Söögilaud on valmistatud kvaliteetsest Euroopa tammepuidust ja viimistletud naturaalse Rootsi puiduõliga. Õliviimistlus toob esile puidu kauni süümustri ja muudab puidu vastupidavamaks.

Tule ja tutvu selle tootega meie Tallinna sisustussalongis.

Tule ja telli salongist!

Küsi pakkumist eritellimusel Sinule valmistatavale tootele (lisa palun mõõdud, viimistlus ja kogus)!

Sulle võib meeldida ka…