Allahindlus!

Tool Tomi

129.00204.00

Naturaalnahast või kangast toolikattega söögitool Tomi. Tomi on mugavalt toetav, nii vormilt kui ka kaalult kerge tammepuidust raamil valmistatud tool, mis sobib iga söögilaua äärde. Eemaldatavate kangastega toolikatetega tool on praktiline valik. Nutikas on toolile varuda mitu komplekti erineva kangaga toolikatteid, mille abil kiirelt ja mugavalt interjöörile uus ilme anda. Kangavalikuga saate tutvuda meie Tallinna salongis.

Mõõdud:
Tooli kõrgus maapinnast on 94cm.
Tooli laius on 44cm.
Tooli istme kõrgus maapinnast on 48cm.

Viimistlus:
Tool on valmistatud kvaliteetsest Euroopa tammepuidust ja viimistletud naturaalse Rootsi puiduõliga. Õliviimistlus toob esile puidu kauni süümustri ja muudab puidu vastupidavamaks.

Eriviimistlus:
Lisaks naturaalse õli viimistlusele pakume erinevaid õlitoone.

Tule tutvu tooninäidistega meie salongides või SIIT. Eritellimusel saab valida toolikatteks kanga või eritooni naturaalnaha. Küsi hinnapakkumist eriviimistlusega tootele!

Tule ja tutvu meie toodetega Tallinna sisustussalongis.

TOOLI TOMI SAAB SALONGIDEST TELLIDA KA BLONDI JA VALGE ÕLI VIIMISTLUSEGA! TULE VALI TOOLIKATE ENDALE ROHKEM KUI 100 DISAINKANGA SEAST!

TEE VALIK ENNE OSTUKORVI LISAMIST:

Puhasta

Küsi hinnapakkumist (suurem kogus, eritellimusel tehtud toolikatted)!

Kaal 22 kg
Kangas

Tool Tomi raam nat. õli + toolikate kangas Dazza 13, Tool Tomi raam nat. õli + toolikate kangas Karl hall, Tool Tomi raam nat. õli + toolikate kangas Karl helehall, Tool Tomi raam nat. õli + toolikate kangas Karl pruun, Tool Tomi raam nat. õli + toolikate kangas Sigma 08, Tool Tomi raam nat. õli + toolikate kangas Sigma 09, Tool Tomi raam nat. õli + toolikate naturaalnahk Samoa Lux latte

Sulle võib meeldida ka…