PROJEKTIMÜÜK

 

Valmistame projektimüügi raames eritellimusmööblit restoranidesse, kohvikutesse, kontoritesse ja teistesse ühiskondlikesse ruumidesse. Meil on pikaajaline kogemus tammepuidust ja teistest täispuidust toodete valmistamisel ja meie kogenud sisekujundajad aitavad välja mõelda praktilisi disainlahendusi.

Pakume laia valikut restorani- ja kohvikulaudu, mille mõõtmeid, disaini ja viimistlust saab vastavalt vajadusele muuta. Lauaplaatidest pakume tamme-; saare- ja kasepuidust või tammespoonist valmistatud lauaplaate. 
Koheselt on olemas lai valik metallist lauajalgu ning eritellimusel valmistame ka erinevate mõõtmetega metallist lauajalgu ja teisi vajalikke tooteid. 
Meie kogenud meistrite käe all on valminud erinevaid eriprojekte ja pakume oma toodetele hiljem ka hoodusteenust. Tule ja küsi lisa:) – info@oriens.ee.

Disainlahendused kontoritesse. Eriprojektid – disain ja teostus. Sinna juurde pakume kvaliteetsete ja vaiksete Taanielektrilise mehhanismidega kirjutuslaudu. Kirjutuslaudade lauaplaatide kuju saab vastavalt vajadusele muuta ning laua maximum laius on 230 cm. Lauaplaatide valik on väga lai – laiast tammeplangust, tammepuidust, saarepuidust, kasepuidust, tammespoonist. Lisaks valmistame eritellimusel kontorimööblit. Tule ja küsi sobivat lahendust meie kogenud sisekujundajate käest – info@oriens.ee