Söögilaud Woody

1,045.001,289.00

Söögilauas WOODY  saavad kokku ürgne loodus ja meie kogenud puidumeistrite kvaliteetne kätetöö. Pikaajalise tootmisprotsessi käigus spetsiaalselt töödeldud ja kuivatatud puit, mida on lauaplaadis kasutatud, peab õige hoolduse korral vastu aastakümneid. Viimse detailini läbi mõeldud funktsionaalsust, kestvust ja soojust edasi andev täispuidust söögilaud on iga kodu süda, laua ääres veedetud ühiseid emotsioone salvestav ja neid ajast aega edasi kandev hindamatu perereliikvia. Puidupind voolab sametisena sinu sõrmede all ja puidu süümuster jutustab sulle ammustest aegadest oma loo. Oska seda lugeda ja tunnetada.

Woody lauaplaat on valminud peaaegu ilma oksakohtadeta puidust, kus puidumuster on kaunilt erinev igal lipil ja jutustab oma loo. Lauaplaadi naturaalsust rõhutavad põhjamaiselt selge joonega lauajalad, mida saab antud lauaplaadi juurde valida kolme erineva mudeli seast. Pane ise kokku kombinatsioon, mis muudaks sinu interjööri täiuslikuks.

Valikus on mustast metallist jalad mõõduga 3×6 cm; 4×8 cm ja ümarad L kujulised 1×10 cm. Tule tutvu salongis kõikide valikuvõimalustega.

Toode on valmistatud täispuidust – tammepuidust.

Söögilaud on valmistatud täispuidust, pikast ja hinnalisest puiduplangust, mis lisab tootele kvaliteeti ja välimusele hinnalisust. Tootel ei ole kasutatud sõrmjätk ehk lühikesi puidulippe.

Vaata lisaks siit: https://oriens.ee/meie-viimistlused/

Mõõdud:
Laua standard mõõt pikkus 160 x laius 90 x kõrgus 76cm.
Laua standard mõõt pikkus 200 x laius 100 x kõrgus 76cm.

Söögilaud mõõduga:
160×90 – mahutab 4-6 tooli.
200×100 –  mahutab 6-8 tooli.

Viimistlus:
Söögilaud on valmistatud kvaliteetsest Euroopa tammepuidust ja viimistletud naturaalse Rootsi puiduõliga. Õliviimistlus toob esile puidu kauni süümustri ja muudab puidu vastupidavamaks.

Eriviimistlus:
Lisaks naturaalse õli viimistlusele pakume erinevaid õlitoone ja lakitud viimistlust.
Eriviimistluste hinnalisa:
blond õli +2%, valge õli +5%, rauncher õli, naturaalne lakk +10%, must-pruun õli +20%.

Tutvu meie eriviimistlustega SIIT

Tule ja tutvu meie toodetega Tallinna sisustussalongis.

SÖÖGILAUDA WOODY SAAB SALONGIST TELLIDA KA TEISTE MÕÕTUDE ja  VIIMISTLUSTEGA!

1,045.00

Uuri täpset tarneaega meie salongidest!

1,289.00

Tarneaega täpsustage meie salongidest

Küsi pakkumist eritellimusel Sinule valmistatavale tootele (lisa palun mõõdud, viimistlus ja kogus)!

Sulle võib meeldida ka…