Transport

TRANSPORT Tallinnas ja Harjumaal

 Väiketooted tarnime DPD pakiautomaatidesse ja teile tuleb sõnum, kui toode on kohal.

ORIENSI TRANSPORT TUPPA – toome tooted teile mugavalt tuppa. Transpordi maksumus on 45€ ja sisaldab kortermaja korrusetasu. Toodete kokkupaneku teenust saab tellida AINULT koos Oriensi transpordiga tuppa. Hinnakirja leiate lehekülje all.

Lepime kokku teile sobiva transpordi aja ja kaup tuuakse teile ukseni või tuppa 1 tunnise täpsusega. Kauba ja transpordi eest peab olema 100% tasutud enne kauba väljastamist laost.  

TRANSPORT Tartus

Väiketooted tarnime DPD pakiautomaatidesse ja teile tuleb sõnum, kui toode on kohal.

Tartus tarnime tooted eramajade puhul väravani või kortermajade puhul trepikoja ukseni. Transpordi hind on kokkuleppel. Lepime kokku teile sobiva transpordi ajaKauba ja transpordi eest peab olema 100% tasutud enne kauba väljastamist laost.  

TRANSPORT ülejäänud Eesti

Väiketooted tarnitake DPD pakiautomaatidesse või pick up punktidesse ja teile tuleb sõnum, kui toode on kohal.

Ülejäänud Eesti piirkondadesse toimetab Teie kaubad DPD kuller ajavahemikus  E – R kella 10-17-ni.Kui kauba ja transpordi eest on 100% tasutud, antakse kaup üle DPD kullerilekes võtab teiega ühendust 1-2 tööpäeva jooksul.  Transpordi tasu on 29 € ja kuller toimetab kauba maja välisukseni / eramaja väravani. Ole valmis ISE koos sõbraga tõstma tooteid, kuna autojuht ei ole kohustatud aitama.

NB! Kaubavedu ei teostata Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele.

Tulen ise järele ORIENSI lattu

Tellitud kaubad tarnitakse teie poolt märgitud lattu. Tellitud kaupadega on soovi korral võimalik enne väljastamist laos tutvuda. Kaup väljastatakse laost Oriens kaubamüügilepingu või Oriens e-poe arve ning isikut tõendava dokumendi alusel viie päeva jooksul peale kauba eest tasumist. Enne kaubale järele minemist palun teavitada salongi oma tulekust.
Juhul, kui olete kaubamüügilepingu või arve kaotanud (või järele tuleb kolmas isik), palume ühendust võtta Oriens salongidega.

Tallinna ladu asub aadressil Punane 42, uks 8 ning on avatud: 

E, N ja R – 14:00-18:00

T, K, L ja P – suletud

Tartu ladu asub aadressil Ravila 63b, 50411, Tartu ning on avatud:

E – R – 9:00-17:00

L, P – suletud

Mööbli kokkupanek

Pakume oma toodetele kokkupaneku teenust! Palume tellida kokkupaneku teenus enne toodete transporti, sest teenuse hinnas ei sisaldu transport/kohaletuleku hind.  NB!  Kokkupaneku teenust pakume Tallinnas ning Harjumaal ja see eeldab Oriensi tuppa transpordi tellimist.

Teenuse tellimiseks palun võta ühendust: info@oriens.ee või oma müügikonsultandiga.

Kokkupaneku hinnakiri (kehtib koos ORIENSI transpordiga tuppa):

Voodi 30 €
Riidekapp 29 €
Diivanilaud 10 €
Kirjutuslaud 20 €
Diivanvoodi 10 €
Söögilaud 20 €
Tool 5 € / tk
TV-alus 10 €
Raamaturiiul 18 €

NB! Hinnad ei sisalda toodete kohaletoomist ja paigaldamist või kinnitamist seinale.