Allahindlus!

Tool Tommy

179.00

Eemaldatava kattega söögitool Tommy. Tommy on eemaldatavate katetega, nii vormilt kui ka kaalult kerge tammepuidust raamil valmistatud tool, mis sobib iga söögilaua äärde. Eemaldatavate toolikatega tool on praktiline valik. Nutikas on toolile varuda mitu komplekti erineva kanga- või nahatooniga lisakatteid, mille abil kiirelt ja mugavalt interjöörile uus ilme anda. Kangavalikuga saate tutvuda meie salongis Tallinnas.

Toode tarnitakse kokkupandult.

Mõõdud:
Tooli kõrgus maapinnast on 94cm.
Tooli laius on 44cm.
Tooli istme kõrgus maapinnast on 48cm.

Viimistlus:
Tool on valmistatud kvaliteetsest Euroopa tammepuidust või kasepuidust, viimistletud naturaalse Rootsi puiduõliga. Õliviimistlus toob esile puidu kauni süümustri ja muudab puidu vastupidavamaks. Hind on naturaalse, blond ja valge õliviimistlusega tootele.

Eriviimistlus:
Eritellimusel saab valida toolikatteks eritooni kanga või naturaalnaha.
Lisaks naturaalse õli viimistlusele pakume erinevaid õlitoone.

Tutvu meie eriviimistluste ja kangastega SIIT

Tule ja tutvu selle tootega meie Tallinna sisustussalongis.

TOOLI TOMMY SAAB SALONGIDEST TELLIDA KA BLONDI JA VALGE ÕLI VIIMISTLUSEGA NING TOOLIKATETE VALIKUS ON ÜLE 100 ERINEVA DISAINKANGA!

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Küsi hinnapakkumist (suurem kogus, eritellimusel tehtud toolikatted)!

Kaal 22 kg
Kangas

Tool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Dazza 13, Tool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Karl hall, Tool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Karl helehall, Tool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Karl pruun, Tool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Sigma 08, Tool Tommy raam nat. õli + toolikate kangas Sigma 09

Sulle võib meeldida ka…